Χαιρετισμός και ενημέρωση για την αρχή της νέας σχολικής χρονιάς!

Ο Σύλλογος διδασκόντων, οι Υποδιευθυντές και ο Διευθυντής θα καλωσορίσουν τους μαθητές και τις μαθήτριες κατά τον αγιασμό της φετινής σχολικής χρονιάς που θα γίνει τη Δευτέρα στις 8.30 π.μ. στο χώρο του σχολείου. Θα τηρηθούν όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα όπως μάσκα, δήλωση αποτελέσματος selftest, rapidtest, πιστοποιητικό νόσησης ή εμβολιασμού για την είσοδο στο σχολείο. Για τη διευκόλυνση της διαδικασίας ελέγχου τα αποτελέσματα της υγειονομικής κατάστασης των παιδιών θα πρέπει να έχουν δηλωθεί στην ειδική πλατφόρμα του σχολείου πριν την προσέλευση τους. Τα παιδιά θα παραλάβουν τα βιβλία της τάξης τους και το ωρολόγιο πρόγραμμα των μαθημάτων. Ευχόμαστε σε γονείς και παιδιά μια δημιουργική σχολική χρονιά με υγεία και προσοχή για τον καθένα μας αλλά και για όλους τους άλλους.